Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
