Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Action
ms: Tindakan

en: Time
ms: Masa

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: User
ms: Pengguna

en: Email
ms: E-mel

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Details
ms: Butiran

en: User account
ms: Akaun pengguna
