Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Time
nn: Tid

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Details
nn: Detaljar

en: User account
nn: Brukarkonto
