Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Action
ru: Действие

en: Time
ru: Время

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Details
ru: Подробности

en: Security
ru: Безопасность

en: User account
ru: Учётная запись пользователя
