Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Action
sk: Akcia

en: Time
sk: Čas

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: User Status
sk: Stav používateľov

en: User account
sk: Používateľský účet
