Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Action
sl: Akcija

en: Time
sl: Čas

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Details
sl: Podrobnosti

en: User account
sl: Uporabniški račun
