Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Time
th: เวลา

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Details
th: รายละเอียด
