Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Action
uk: Дія

en: Time
uk: Час

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: Details
uk: Подробиці

en: Security
uk: Безпека

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Clear all
uk: Очистити все
