Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Action
ur: ایکشن

en: Time
ur: وقت

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Details
ur: تفصیلات
