Secure Password Reset Log (1.0.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Action
vi: Thao tác

en: Time
vi: Thời gian

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Details
vi: Chi tiết

en: User account
vi: Tài khoản người dùng
