Secure Login (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Comment form
tr: Yorum formu

en: User login form
tr: Kullanıcı girişi formu

en: User edit form
tr: Kullanıcı düzenleme formu

en: Contact form
tr: İletişim formu
