Secure Login (2.0.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Comment form
ru: Форма комментариев

en: User login form
ru: Форма входа на сайт

en: User edit form
ru: Форма редактирования пользователя

en: User registration form
ru: Форма регистрации пользователя

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Node form
ru: Форма материала

en: Contact form
ru: Контактная форма

en: User password request form
ru: Форма запроса пароля пользователя
