Secure Login (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Comment form
hu: Hozzászólás űrlap

en: User login form
hu: Felhasználói bejelentkezés űrlapja

en: User edit form
hu: Felhasználó szerkesztési űrlap

en: User registration form
hu: Felhasználói regisztrációs űrlap

en: Webform
hu: Űrlap

en: Contact form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: User password request form
hu: Felhasználói jelszó igénylő űrlap

en: Secure base URL
hu: Biztonságos kiinduló webcím

en: Redirect form pages to secure URL
hu: Űrlapoldalak átirányítása biztonságos webcímre

en: If enabled, any pages containing the forms enabled below will be redirected to the secure URL. Users can be assured that they are entering their private data on a secure URL, the contents of which have not been tampered with.
hu: Bekapcsolt állapotban minden oldalt, amely űrlapot tartalmaz, átirányít a biztonságos protokollt használó változatra. A felhasználók így biztosak lehetnek abban, hogy a személyes adataikat titkosított kapcsolaton keresztül adhatják meg.

en: The secure base URL must be a valid URL.
hu: A biztonságos kiinduló webcímnek érvényesnek kell lennie!

en: The secure base URL must start with <em>https://</em>.
hu: A biztonságos kiinduló webcímnek <em>https://</em>-el kell kezdődnie.

en: Secure login
hu: Biztonságos bejelentkezés

en: Configure secure login settings.
hu: A biztonságos bejelentkezés beállításai.
