Secure Login (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User login form
nl: Gebruikersinlogformulier

en: User edit form
nl: Gebruikersformulier

en: User registration form
nl: Gebruikersregistratieformulier

en: Webform
nl: Formulier

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: User password request form
nl: Nieuw wachtwoord-formulier
