Secure Login (8.x-1.11) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Comment form
vi: Form bình luận

en: User login form
vi: Form đăng nhập

en: User edit form
vi: Form sửa người dùng

en: User registration form
vi: Form đăng ký tài khoản

en: Contact form
vi: Mẫu liên hệ
