Secure Login (8.x-1.13) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: Webform
lv: Webforma

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: User password request form
lv: Lietotāja paroles pieprasīšanas forma
