Secure Login (8.x-1.13) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Comment form
pt: Formulário de comentário

en: User login form
pt: Formulário de login do utilizador

en: User edit form
pt: Formulário de edição do utilizador

en: User registration form
pt: Formulário de registo do utilizador

en: Webform
pt: Formulário

en: Node form
pt: Formulário do nó

en: Contact form
pt: Formulário de contacto

en: User password request form
pt: Formulário de pedido de senha
