Secure Login (8.x-1.14) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Comment form
pl: Formularz komentarza

en: User login form
pl: Formularz logowania użytkownika

en: User edit form
pl: Formularz edycji użytkownika

en: User registration form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: Webform
pl: Formularz

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: User password request form
pl: Formularz żądania nowego hasła
