Secure Login (8.x-1.15) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Comment form
ja: コメントフォーム

en: User login form
ja: ユーザーログインフォーム

en: User edit form
ja: ユーザー編集フォーム

en: User registration form
ja: ユーザー登録フォーム

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Contact form
ja: コンタクトフォーム

en: User password request form
ja: ユーザーパスワードリクエストフォーム
