Secure Login (8.x-1.16) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Comment form
sv: Formulär för kommentar

en: User login form
sv: Inloggningsformulär för användare

en: User edit form
sv: Redigeringsformulär för användare

en: User registration form
sv: Formulär för användarregistering

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Contact form
sv: Kontaktformulär

en: User password request form
sv: Formulär för begäran om nytt lösenord
