Secure Login (8.x-1.18) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Comment form
ca: Formulari de comentari

en: User edit form
ca: Formulari d'edició de l'usuari

en: Webform
ca: Formulari web

en: Contact form
ca: Formulari de contacte
