Secure Login (8.x-1.20) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Comment form
sk: Formulár pre komentáre

en: User registration form
sk: Formulár pre registráciu používateľa

en: Webform
sk: Webformulár

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: User password request form
sk: Formulár pre vyžiadanie nového hesla používateľa
