Secure Login (8.x-1.21) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Comment form
fi: Kommenttilomake

en: User login form
fi: Käyttäjän kirjautumislomake

en: User edit form
fi: Käyttäjän muokkauslomake

en: User registration form
fi: Käyttäjärekisteröitymislomake

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Contact form
fi: Yhteydenotto

en: User password request form
fi: Käyttäjän salasanan pyyntölomake
