Secure Login (8.x-1.21) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Comment form
pt: Formulário de comentário

en: User login form
pt: Formulário de login

en: User edit form
pt: Formulário de edição de usuário

en: User registration form
pt: Formulário de registro de usuário

en: Node form
pt: Formulário do node

en: Contact form
pt: Formulário de contato

en: User password request form
pt: Formulário de solicitação de senha de usuário

en: Redirect form pages to secure URL
pt: Redirecionar páginas de formulários para uma URL segura
