Secure Login (8.x-1.21) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Comment form
uk: Форма коментування

en: User login form
uk: Форма входу на сайт

en: User edit form
uk: Форма редагування користувача

en: User registration form
uk: Форма реєстрації користувача

en: Webform
uk: Вебформа

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: User password request form
uk: Форма скидання пароля користувача
