Secure Login (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Comment form
fr: Formulaire de commentaire

en: User login form
fr: Formulaire d'authentification d'utilisateur

en: User edit form
fr: Formulaire de modification d'utilisateur

en: User registration form
fr: Formulaire d'inscription des utilisateurs

en: Node form
fr: Formulaire de nœud

en: Contact form
fr: Formulaire de contact

en: User password request form
fr: Formulaire de demande de mot de passe
