Secure Login (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: User registration form
cs: Formulář pro registraci uživatelů

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: User password request form
cs: Formulář pro vyžádání nového hesla
