Secure Login (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Comment form
da: Kommentarformular

en: User login form
da: Login-formular

en: User edit form
da: Brugerformular

en: User registration form
da: Brugerregistrering

en: Webform
da: Webformular

en: Contact form
da: Kontaktformular
