Secure Login (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Forms
it: Form

en: Comment form
it: Form dei commenti

en: User login form
it: Form di autenticazione dell'utente

en: User edit form
it: Form di modifica utente

en: User registration form
it: Form di registrazione dell'utente

en: Node form
it: Form del nodo

en: Contact form
it: Form contatti
