Secure Login (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Comment form
el: Φόρμα σχολίου

en: User registration form
el: Φόρμα εγγραφής χρήστη

en: Contact form
el: Φόρμα επικοινωνίας

en: User password request form
el: Φόρμα ανάκτησης συνθηματικού χρήστη
