Secure Login (8.x-1.8) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Comment form
eo: Por komentoj

en: User login form
eo: Por ensalutiĝa formularo

en: User edit form
eo: Por redakta formularo de uzanto

en: User registration form
eo: Por registriĝa formularo de uzanto

en: Contact form
eo: Kontakta formularo
