Secure Login (8.x-1.8) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Comment form
mr: टिपण्णी अर्ज

en: User edit form
mr: वापरकर्ता संपादन अर्ज

en: User registration form
mr: सदस्य नोंदणी अर्ज

en: Contact form
mr: संपर्क अर्ज
