Secure Login (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: Webform
lt: Web forma

en: Node form
lt: Mazgo forma

en: Contact form
lt: Kontaktų formos
