Secure Login (8.x-1.9) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: Comment form
no: Kommentarskjema

en: User login form
no: Påloggingsskjema

en: User edit form
no: Skjema for brukerredigering

en: User registration form
no: Skjema for brukerregistrering

en: Node form
no: Node-skjema

en: Contact form
no: Kontaktskjema
