Securimage CAPTCHA (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Image
jv: Gambar

en: none
jv: ora ana

en: Code
jv: Kode

en: Example
jv: Contoné

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Code length
jv: Dawane kode

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: Characters to use in the code
jv: Karakter sing dienggo nang kode

en: Challenge description
jv: Katrangan challenge

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
jv: Isikn

en: Distortion and noise
jv: distorsi lan gangguan

en: Distortion level
jv: tingkatane distorsi

en: Noise level
jv: Tingkatan noise

en: @level - no distortion
jv: @level - ora ana distorsi

en: @level - low
jv: @level - endh

en: @level - medium
jv: @level - sedeng

en: @level - high
jv: @level - dhuwur

en: Font example
jv: Conto huruf
