Securimage CAPTCHA (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Image
mn: Зураг

en: none
mn: хоосон

en: Code
mn: Код

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө
