Securimage CAPTCHA (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Image
mr: छायाचित्र

en: none
mr: काहीच नाही

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Example
mr: उदाहरण

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग
