Securimage CAPTCHA (8.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Image
bs: Slika

en: none
bs: ništa

en: Code
bs: Kod

en: Text color
bs: Boja teksta
