Securimage CAPTCHA (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Image
is: Mynd

en: none
is: engin

en: Audio
is: Hljóð

en: Code
is: Kóði

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Code length
is: Lengd kóða

en: Distortion and noise
is: Brenglun og dreifing

en: Distortion level
is: Stig myndbrenglunar

en: Noise level
is: Stig dreifingar

en: 1 sec
is: 1 sek
