Securimage CAPTCHA (8.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Image
te: బొమ్మ

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Code
te: కోడ్

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: 1 sec
te: 1 క్షణ
