Securimage CAPTCHA (8.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Image
bg: Снимка

en: none
bg: не

en: Audio
bg: Музика

en: Code
bg: Код

en: Text color
bg: Цвят на текста
