Securimage CAPTCHA (8.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Image
ka: სურათი

en: none
ka: არცერთი

en: Code
ka: კოდი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი
