Securimage CAPTCHA (9.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Type
be: Тып

en: Image
be: Малюнак

en: none
be: няма

en: Audio
be: Аўдыё

en: Code
be: Код

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Math Question
be: Задачка

en: 1 sec
be: 1 сек.
