Securimage CAPTCHA (9.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Image
sk: Obrázok

en: none
sk: žiadne

en: Code
sk: Kód

en: Example
sk: Príklad

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Code length
sk: Dĺžka kódu

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Characters to use in the code
sk: Znaky pre použitie v kóde

en: Challenge description
sk: Popis výzvy.

en: Math Question
sk: Matematická otázka

en: Distortion and noise
sk: Deformácia a zrnenie

en: Distortion level
sk: Stupeň deformácie

en: Noise level
sk: Stupeň zrnenia
