Securimage CAPTCHA (9.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Image
sl: Slika

en: none
sl: nič

en: Code
sl: Koda

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a
