Securimage CAPTCHA (9.1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Image
el: Εικόνα

en: none
el: κανένα

en: Code
el: Κωδικός

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου
