Securimage CAPTCHA (9.1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Image
ku: وێنە

en: none
ku: هیچ

en: Code
ku: کۆد

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین
