Securimage CAPTCHA (9.1.1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: none
lt: joks

en: Code
lt: Kodas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Code length
lt: Kodo ilgis

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Characters to use in the code
lt: Simboliai naudojami kode

en: Challenge description
lt: Apsaugos aprašymas

en: Math Question
lt: Matematinis klausimas

en: Enter the hexadecimal code for the background color (e.g. #FFF or #FFCE90).
lt: Įveskite šešioliktainį fono spalvos kodą, pvz., #FFF ar #FFCE90.

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
lt: Įveskite šešioliktainį teksto spalvos kodą, pvz., #000 ar #004283.

en: Distortion and noise
lt: Iškraipymai ir triukšmas

en: Distortion level
lt: Iškraipymo lygis

en: Noise level
lt: Triukšmo lygis

en: File format
lt: Failo formatas

en: @level - no distortion
lt: @lygis - be iškraipymo

en: @level - low
lt: @lygis - žemas

en: @level - medium
lt: @lygis - vidutinis

en: @level - high
lt: @lygis - aukštas

en: Font example
lt: Šrifto pavyzdys
