Security Advisories NL (1.0.0) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Statistics
af: Statistieke

en: Never
af: Nooit

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Severity
af: Strengheid

en: Delete all
af: Wis alles uit

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Sources
af: Bronne

en: Source
af: Bron

en: Cache settings
af: Kasverstellings

en: Products
af: Produkte

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
