Security Advisories NL (1.0.0) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: High
ar: مرتفع

en: Low
ar: منخفض

en: URL
ar: عنوان URL

en: Refresh
ar: تحديث

en: Updated
ar: تم التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Never
ar: أبدًا

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: تصفية

en: Severity
ar: الحدة

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Medium
ar: متوسط

en: Configuration
ar: الضبط

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Sources
ar: المصادر

en: Source
ar: المصدر

en: Cache settings
ar: إعدادات ذاكرة التخزين المؤقت

en: Configure permissions
ar: ضبط الصلاحيات

en: Products
ar: المنتجات

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: 30 minutes
ar: 30 دقيقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Per page
ar: لكل صفحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: Badge color
ar: لون الشارة

en: Critical
ar: حرج
